ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Mortrans Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Mortrans Nakliyat işinin bilincinde bir firma olarak, siz değerli müşterilerimize yerinde keşif hizmeti vererek ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Bizimle iletişime geçen müşterilerimizin adresi alındıktan sonra gerekli kontrolleri yapmak üzere ekspertiz hizmeti verilir.

İlk Aşamada ekspertiz hizmeti sunmak amacı ile gönderilen eleman; her odayı, depoyu (tavan arası, bodrum katı, garaj, sundurma…) inceler ve her türlü eşyayı kayıt altına alır bir rapor oluşturur.

Bu inceleme sizin daha ucuza ve güvenle taşınabilmeniz için verilen ücretsiz bir hizmettir.

Eksperimiz: Porselenlerin, mutfak eşyalarının, antika ve elektronik eşyaların, nasıl paketleneceğini, karton kutuların ölçü ve adetlerini bu aşamada belirlemiş ve en ucuz fiyatı çıkarabilmek için gerekli tüm bilgileri edinmiş olur.

İkinci aşamada eksperimiz, taşınmanın yapılacağı yeri ziyaret ederek iş akışına son halini verip nakliye fiyat teklifini hazırlar.

Teklifin müşteri tarafından onaylanması ile taşınma işlemi başlatılır. Ekspertiz hizmeti veren kişi için ekstra ücret kesinlikle talep edilmez.

Ekspertiz hizmeti iş akışının belirlenmesi,adil bir fiyatın çıkarılması,eşyaların sağlıklı bir şekilde ilgili yere nakliyesi,profesyonel taşıma planının oluşturulması,ambalajlama tekniğinin seçilmesi,önemli eşyalar için extra paket tekniklerinin uygulanması vb. bir çok etkenden dolayı çok önemli bir hizmettir.